Reklama

Aspekty

IV Diecezjalne Spotkanie Kobiet w Babimoście już w listopadzie

Babimost. IV Diecezjalne Spotkanie Kobiet w sanktuarium Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej odbędzie się 19 listopada.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Gościem spotkania będzie s. Monika Jagiełło SAC, pallotynka, trener, pracownik Instytutu Pallottiego. Temat przewodni, który towarzyszyć będzie uczestniczkom, to „Języki miłości – perły codzienności”. Prowadząca skupi się na posługiwaniu się językiem, który jest komunikatywny dla drugiej osoby i który jest warunkiem tworzenia pogłębionych relacji, za którymi tęsknią współczesne kobiety.

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 11, pod przewodnictwem bp. Adriana Puta. Część druga – konferencyjna odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury i potrwa do godz. 17.00. Zapisy na stronie: www.sanktuarium-babimost.cba.pl. Koszt uczestnictwa: 20 zł.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2022-10-10 11:04

Oceń: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zaproszenie do Babimostu na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej

[ TEMATY ]

odpust

Matka Boża Gospodyni Babimojska

sanktuarium Babimost

Karolina Krasowska

Ukoronowaniem tygodniowych obchodów będzie V Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet, która odbędzie się w sobotę 25 listopada pod hasłem „Serce tkane Światłem”

Ukoronowaniem tygodniowych obchodów będzie V Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet, która odbędzie się w sobotę 25 listopada pod hasłem „Serce tkane Światłem”

Kustosz sanktuarium w Babimoście ks. Andrzej Piela zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej. W tym roku będą miały one szczególny, bo tygodniowy charakter.

Tegoroczne uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej rozpoczną się 21 listopada i będą miały tygodniowy charakter. W tym roku będą szczególne, gdyż związane z obecnością relikwii bł. Rodziny Ulmów i św. Jana Pawła II.
CZYTAJ DALEJ

Norweska wyspa staje miejscem duchowego przebudzenia

2025-07-11 14:53

[ TEMATY ]

Skandynawia

norweska wyspa

duchowe przebudzenie

Selja

Adobe Stock

Ruiny pierwszego klasztoru w Norwegii znów rozbrzmiewają modlitwą. W ten sposób przybywający na wyspę Selja doznają przemiany swojego życia i walczą o powrót katolicyzmu w to miejsce.

Legenda św. Sunnivy
CZYTAJ DALEJ

Radom: Ks. Krzysztof Dukielski biskupem pomocniczym diecezji radomskiej

2025-07-12 12:00

[ TEMATY ]

diecezja radomska

Diecezja Radomska

Ks. Krzysztof Dukielski

Ks. Krzysztof Dukielski

Ks. Krzysztof Dukielski, dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie, został mianowany biskupem pomocniczym diecezji radomskiej. Decyzję Ojca Świętego Leona XIV ogłosiła dziś w południe Nuncjatura Apostolska w Polsce.

Ojciec Święty Leon XIV mianował Ks. Krzysztofa DUKIELSKIEGO, dotychczasowego proboszcza parafii św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie, biskupem pomocniczym diecezji radomskiej i przydzielił mu stolicę tytularną Catula.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję