Reklama

Aspekty

Świąteczne życzenia dyrektora Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Świąteczne życzenia dyrektora Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

[ TEMATY ]

Caritas

święta

życzenia

Archiwum diecezjalnej Caritas

Praca wykonana przez Wiktorię Kurłowicz z Międzyrzecza

Praca wykonana przez Wiktorię Kurłowicz z Międzyrzecza

Po każdej burzy wręcz mamy pewność, że zaświeci słońce…

Podobnie jest i teraz w czasie pandemii, która dla wszystkich nas stała się burzą i spowiła czas Świąt… Ale my ludzie będąc razem, wierzymy w moc i siłę Miłości, którą Jezus pokonał śmierć.

Reklama

Zmartwychwstanie Jezusa, jest dla nas wszystkich Słońcem, które po burzy rozświetli ciemności i przyniesie jasność nadziei – ten obraz wskazuje Wiktoria z Międzyrzecza, której kartka świąteczna w tym czasie pandemii jest obrazem nam wszystkim potrzebnym.

Chcemy dziś życzyć i dziękować sobie wzajemnie za wspólnie czynione DOBRO, które często jest Tym Słońcem jakie przez Caritas dajemy ludziom potrzebującym i sobie.

W imieniu podopiecznych, wolontariuszy, pracowników…

Reklama

Ks. Stanisław Podfigórny

Dyrektor Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

2020-04-10 13:57

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Słowo Biskupa Toruńskiego z okazji 25-lecia Caritas Diecezji Toruńskiej

Niedziela toruńska 39/2017, str. 1

[ TEMATY ]

Caritas

Archiwum Caritas

Siostry i Bracia, Umiłowani Diecezjanie!

CZYTAJ DALEJ

Wchodzenie dzisiaj w kapłaństwo jest aktem mężnej pokory

2021-09-18 20:07

Adobe.Stock

– Wchodzenie dzisiaj w kapłaństwo jest aktem mężnej pokory. Nie można inaczej. Trzeba mieć w sobie męstwo i trzeba mieć w sobie pokorę w takim poczuciu, że zstępujemy w kapłaństwo. Noście to w sobie – mówił abp Grzegorz Ryś do wyświęcanych dziś absolwentów seminarium 35+.

W uroczystość św. Stanisława Kostki liturgii katedralnej o godz. 9:00 przewodniczył abp Grzegorz Ryś, który do łódzkiego prezbiterium włączył czterech diakonów seminarium 35+. Kandydatami do święceń byli: dn Szymon Brot z parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Łodzi, dn Roman Jaguś z parafii pw. św. Pawła Apostoła w Zduńskiej Woli (diecezja włocławska), dn Zbigniew Kądziołka z parafii pw. Matki Bożej Królowej w Jabłonicy (diecezja rzeszowska) oraz dn Łukasz Kołodziej z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim.

CZYTAJ DALEJ

Ingres biskupa Andrzeja Siemieniewskiego do Katedry legnickiej.

2021-09-20 20:27

ks. Waldemar Wesołowski

Uroczystość rozpoczęła się procesją, która wyruszyła z domu parafii katedralnej.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję