Reklama

Rodzina

Notowanie 719

Muzyczne Dary

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

1. Zetaigreka/Wyrwani z niewoli – Obudź się, Polsko (bz) •

2. Luxtorpeda – 44 dni (3) ↑

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Raz.Dwa.Trzy. – Z uśmiechem dziecka kamień (2) ↓

4. Mietek Szcześniak – Nierówni (5) ↑

5. 2Tm2,3 – Nikt nie może dwom panom służyć (4) ↓

6. Marcin Pospieszalski – Decalogue Prologue (bz) •

7. Lidia Pospieszalska – Wilki (8) ↑

8. Monika Kuszyńska – Obudź się i żyj (7) ↓

9. Maleo Reggae Rockers – Mamy siebie (N/10) ↑

10. De Press – Niech się pani pomodli (9) ↓

11. Chili My – Jesteś Słowem (12) ↑

12. Voo Voo – Po latach (N/15) ↑

13. T. Love – Modlitwa (14) ↑

14. Marek Jackowski & The Goodboys – Dlaczego? Dlatego! (13) ↓

15. Beata Bednarz – Chwila (11) ↓

16. Grzegorz Kloc – Idę po wodzie (ft. Sylwia Piotrowska) (N/17) ↑

17. Arka Noego – Nieidealna (16) ↓

18. Elektryczne Gitary – Dwudziestolatka (bz) •

19. Marika & MRR – Piosenka o Wojtku (20) ↑

20. Hiob – Legalny (ft. Muza Man) (19) ↓

2015-10-07 08:41

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Modlitwa do Maryi, Królowej Pokoju

[ TEMATY ]

modlitwa

Królowa Pokoju

Adobe Stock

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore
Maryjo, Królowo Pokoju,
CZYTAJ DALEJ

Zabytek z Gietrzwałdu przejdzie konserwację. To niezwykły zapis wydarzeń sprzed 150 lat

Dokumentacja objawień gietrzwałdzkich sprzed blisko 150 lat zostanie zakonserwowana. Samorząd województwa przyznał pieniądze na prace, dzięki którym będzie można naprawić księgę przed jubileuszem, umożliwiając jej prezentację - poinformował PAP ks. prof. Andrzej Kopiczko.

Jak powiedział PAP dyr. Archiwum Archidiecezji Warmińskiej ks. prof. Andrzej Kopiczko, „jubileusz 150-lecia objawień w Gietrzwałdzie, który będziemy obchodzić w przyszłym roku, mobilizuje lokalną społeczność do podejmowania różnych działań mających na celu nie tylko przypomnienie przesłania Maryjnego, popularyzację miejsca, ale także zabezpieczanie świadectw pisanych o tym niezwykle ważnym wydarzeniu w dziejach Warmii”.
CZYTAJ DALEJ

Św. Filomena. Miłość, która daje siebie

2026-08-08 20:57

Marzena Cyfert

Misterium o św. Filomenie w Gniechowicach

Misterium o św. Filomenie w Gniechowicach

Modlitwa, procesja, misterium i świadectwa pielgrzymów złożyły się na uroczystości odpustowe w Sanktuarium św. Filomeny w Gniechowicach. Ich centralnym punktem była Eucharystia pod przewodnictwem o. Damiana Stachowicza OFM.

– To jedyny w Polsce kościół pw. św. Filomeny i zarazem jej sanktuarium. Dziękujemy dziś za jej opiekę nad nami i prosimy o dalsze orędownictwo i wstawiennictwo. Jak mówił św. Jan Maria Vianney, jest to święta, której Bóg niczego nie odmawia. Ona duchowo czeka na swoich czcicieli, którzy do niej przychodzą, i wyprasza potrzebne łaski – mówił ks. Jarosław Wawak, proboszcz i kustosz sanktuarium.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję