Reklama

Rożaniec za Ojczyznę

Świadectwa

Dziękujemy Wam, Drodzy Czytelnicy, za odzew w sprawie modlitwy różańcowej za Ojczyznę. Każdego dnia przychodzą do redakcji listy, maile i SMS-y, w których wyrażacie gotowość do modlitwy za Polskę. Poniżej zamieszczamy wybrane fragmenty z listów i SMS-ów.

Jestem miłośnikiem modlitwy różańcowej oraz tygodnika „Niedziela”. Chętnie przyłączę się do wspólnej modlitwy za Polskę. Dziękuję za wszelki trud redagowania tego pięknego pisma, którego jestem stałym czytelnikiem.
Stanisław Kubiak

Reklama

Odmawiamy Różaniec za Ojczyznę od kilku lat. Dziękujemy za podjęcie się modlitwy różańcowej za naszą Ojczyznę, Polskę i świat.
Władysława Z. i Marianna J.

Szczęść Boże. Dziękuję za inicjatywę i w miarę możliwości będę się modlił za losy Ojczyzny na różańcu. Wobec całej złożonej i skomplikowanej sytuacji, w jakiej znajduje się nasza Ojczyzna, tylko Bóg, przez ręce Maryi, może ocalić Polskę. Serdecznie pozdrawiam.
Mariusz z Kolbuszowej

Jestem z Wami.
Od wielu lat odmawiam Różaniec i należę do JRR. Odkąd dowiedziałam się o Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę, modlę się również w tej intencji. Jest to inicjatywa bardzo potrzebna. Wiele osób jest zapracowanych i woli odpocząć przed telewizorem, nie myśli dalekowzrocznie o losie kraju. Duchowo łączę się ze wszystkimi, którzy się modlą, i proszę Maryję, aby ubłagała zaangażowanie się Polaków w ratowanie naszej Ojczyzny, naszych rodzin i nas samych przed złem. Szczęść Boże!
Małgorzata Kumorek

Modlę się za Ojczyznę na różańcu. Codziennie z rodziną odmawiamy jedną tajemnicę. Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem.
Aniela Sabatowska

2014-03-10 15:04

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Różaniec z Papieżem na Jasnej Górze

[ TEMATY ]

różaniec

BOŻENA SZTAJNER

„Wyrażam wielką radość i wdzięczność Panu Bogu za to, że pośród dziesięciu sanktuariów zaproszonych do odmawiania międzynarodowej modlitwy różańcowej jest również Częstochowa z Jasną Górą - duchowa stolica Polski” - napisał abp Wacław Depo, metropolita częstochowski w specjalnym słowie pasterskim do wiernych archidiecezji częstochowskiej. Słowo pasterskie abp Depo jest czytane dzisiaj we wszystkich kościołach i kaplicach archidiecezji częstochowskiej.

CZYTAJ DALEJ

Posiedzenie Rady Kardynałów

2021-09-22 17:15

[ TEMATY ]

papież Franciszek

Rada Kardynałów

Vatican News

Wczoraj po południu odbyło się, w formie zdalnej, posiedzenie Rady Kardynałów. Papież Franciszek przedstawił refleksję na temat otwarcia prac najbliższego Synodu o synodalności.

Po zapoznaniu się z dwoma jego wystąpieniami uznanymi za kluczowe dla przemyśleń na następny synod, z 2015 r. z okazji 50. rocznicy ustanowienia Synodu Biskupów oraz skierowanej do wiernych diecezji rzymskiej w ubiegłą sobotę, Papież dał jasno do zrozumienia, że sednem refleksji nie jest jedynie pogłębienie tego czy innego tematu. Celem jest nauka takiego sposobu przeżywania Kościoła, które naznaczone jest na wszystkich poziomach wzajemnym słuchaniem i postawą duszpasterską, zwłaszcza w obliczu pokus klerykalizmu i sztywności. Wystąpienia różnych kardynałów dotyczyły niektórych aspektów, które sprawiają, że synodalność jest szczególnie potrzebna aby przezwyciężyć sekciarstwo i partykularne

CZYTAJ DALEJ

Rozpocznij weekend z Chrystusem

2021-09-22 21:10

Fot. Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu

Jesteś mężczyzną i nie masz pomysłu na dobre rozpoczęcie weekendu? A może chcesz choć na chwilę zapomnieć o trudach mijającego tygodnia?

Z propozycją modlitwy i wielbienia Jezusa przychodzi wspólnota Mężczyźni św. Józefa. Spotkanie rozpocznie się od adoracji, a później Eucharystii. Do uczestników konferencję pt. „Wierzę, więc jestem” skieruje ks. Jakub Bartczak - duszpasterz, raper, autor tekstów.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję